• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

OBSCURA FİLM

Obscura, 1993'ten bu yana televizyon dünyası için farklı içerikte canlı yayın, uluslararası proje, yarışma, sağlık, moda, magazin, kültür-sanat, müzik eğlence programları, dizi, film ve belgeseller üretiyor, firmalar için tanıtıma yönelik projeler hazırlıyor ve fotoğraf alanında özel çalışmalar yapıyor.

Bir prodüksiyon şirketi olarak Obscura; yaratıcı, yetenekli, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle, alışılmışın dışında, fark yaratan, çarpıcı ve yenilikçi projelere imza atıyor.

İSTANBUL'UN SIRLARI

Yetkin Dikinciler’in etkileyici anlatımı ve oyunculuğu ile çekilen belgeselde, İstanbul'a ait daha önce duymadığınız hikâyeler canlandırmalar eşliğinde gözler önüne seriliyor.

NE GÜZEL EVİM

Ekranlara farklı bir renk getiren dekorasyon programı Ne Güzel EvimMelike Emiroğlu’nun sunumu ve mimar Efe Kısakürek’in yorumları ile Star TV’nin 2013-2014 sezonunda ekrana geldi.

PANORAMA

TRT Arapça Kanalı’nda hafta içi her sabah 12.00-14.30 arasında canlı yayınlanan Panorama programı haber, kültür-sanat içeriğiyle TRT Arapça Kanalı’nın en çok izlenen programlarının başında geldi.

İstanbul'un Sırları

Obscura Film’in yapımcılığında çekilen İstanbul’un Sırları, 8000 yıllık zenginliğin ve birikimin küçük damlalarını İstanbul aşıklarıyla buluşturuyor.

Ekip

Obscura Film'in televizyon ekibi ile bilgilere ulaşmak için tıklayınız.